Тагове: Александър Маринов - Санчо
Как царската дъщеря и юнакът спасили царството
Отстъпки при поръчка на количества
* Отстъпките важат за УЧЕБНА ЛИТЕРАТУРА на редовни цени, извън промоции, намаления, специални предложения, акции и други, предоставящи преференциални цени, освен ако изрично не е посочено друго.
Бройка | Отстъпка |
---|---|
от 5-10 бр. | 5% |
от 11-19 бр. | 15% |
от 20-99 бр. | 20% |
над 100 бр. | 25% |
Безплатна доставка за художествена и/или учебна литература над 75 лв.
Съвсем не е достатъчно и задължително една принцеса да бъде русокоса и красива, за да се грижи добре за царството си. Не вярвате ли? Ами, прочетете "Как царската дъщеря и юнакът спасили царството"!
"Царската дъщеря го разгънала - било нейното писмо. Не достигнало целта си, но от дъжда и вятъра ли, или по прищявка на съдбата на пергамента се се разчитали само три думи: "царство... татко... беда". Царската дъщеря оседлала верния си кон, облякла доспехите, изковани за нея от придворния ковач, и запасала меча си. Простила се с леля си и с братовчедите си и се отправила към дома."